Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

Paulina Kubś Gabinet Pomocy Psychologicznej i PsychoterapiiO firmie

7001 100 brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny
Kierowca

Opis stanowiska:

Rozwijająca się firma poszukuje osoby na stanowisko kierowcy samochodu osobowego.
Tylko studenci lub osoby mogące wystawić faturę.
Umowa-zlecenie. Okres próbny ok. 2 tygodni. Od marca.
Jazdy głównie w obszarze Kraków - małopolska, czasami dłuższe trasy.
Przewidywalny grafik, zawsze na 2 tygodnie do przodu. Zazwyczaj wieczory od 18 i weekendy.
Odpowiadam tylko na oferty z CV ze zdjęciem.
Mniej więcej 10- 15 godzin w tygodniu wraz z postojem.

Wymagania:

- prawo jazdy kategorii B
-  przynajmniej 2 lata doświadczenia w prowadzeniu samochodu
- punktualność
- bezpieczne, adekwatne do warunków prowadzenie samochodu
- brak wypadków
- umiejętność zakładania łańcuchów w razie trudniejszej drogi i wymiany kół
- średniozaawansowana znajomość na samochodach
- uczciwość w pracy
- umiejętność łatwego uczenia sie nowych dróg oraz korzystania z map papierowych
- obsługa gps i planowania trasy
- umiejętność prowadzenia również z przyczepą mile widziana

Oferujemy:

przewidywalny grafik
płatność za wykonane usługi co 2 tygodnie
umowa zlecenie
okres próbny trwający ok. 2 tygodni
samochód ale tylko w czasie wykonywanej pracy
doświadczenie i referencje
stawka 18 zł za godzinę pracy

Ogłoszenie archiwalne