Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca - Kurier - ADR

ANTONI SOJA F.H.U. "SAN-EKO" TRANSPORT ODPADÓW SANITARNYCHO firmie

2 8004 800 brutto / mies.
  • Mikołaja Zyblikiewicza 19
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ANTONI SOJA F.H.U. "SAN-EKO" TRANSPORT ODPADÓW SANITARNYCH

Mikołaja Zyblikiewicza 19

Kraków

Firma SAN-EKO od 1996r. świadczy najwyższej jakości usługi związane z kompleksową obsługą rynku przewozu odpadów. Sumienność, otwartość i profesjonalizm sprawiły że wielu naszych klientów których pozyskaliśmy na początku naszej działalności zostało z nami do dziś.

Opis stanowiska:

  • Odbiór i transport odpadów medycznych
  • Załadunek i wyładunek przewożonych odpadów
  • Wypełnianie dokumentacji
  • Bezpośredni kontakt z klientem

Wymagamy:

  • Miejsce zamieszkania : Kraków

Oczekujemy:

  • Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności
  • Prawa jazdy kat. B (min. 2 lata)
  • Znajomości obsługi technicznej samochodu
  • Dbania o powierzone mienie
  • Dobrej organizacji pracy
  • Dyspozycyjności
  • Chęci do pracy
  • Sumienności i rzetelności
  • Bardzo dobrej znajomości topografii Krakowa
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Sprawnej obsługi komputera i tabletu
  • Uczciwości

Zapewniamy:

  • Samochód firmowy
  • Umowę o pracę
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Szkolenie wprowadzające
  • Szkolenie ADR
  • Niezbędne narzędzia pracy

❢ ROZPATRYWANE BĘDĄ TYLKO ZGŁOSZENIA Z LISTEM MOTYWACYJNYM ❢

Ogłoszenie archiwalne