Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca/Kurier

Work Service S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • HAMBURG, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
KIEROWCA/KURIERNumer ref.: https://rms.workservice.pl/apply/jo/80337577/rc/6180350

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Dbałość o terminowe dostarczania paczek do klientów,

Dystrybucja paczek, przesyłek z magazynu,

Załadunek przesyłek na samochód służbowy.

CZEGO OCZEKUJEMY?

Prawa jazdy kat. B – będziesz prowadził służbowy samochód typu van,

Znajomości języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie pozwalającym podstawową komunikację w pracy - warunek konieczny,

Nie posiadania prawomocnego wyroku sądowego na terenie Niemiec - Klient wymaga Niemieckiego Zaświadczenie o Niekaralności (dokument będzie przygotowywany tuż po zatrudnieniu, bezpośrednio w Niemczech)

Otwartości i lubienia pracy z ludźmi,

Bycia punktualnym i posiadania umiejętności pracy pod presją czasu,

Mile widziane jest doświadczenie w pracy jako kierowca, kurier lub dostawca, jednak nie koniecznie – gwarantujemy pełnopłatne kilkudniowe szkolenie wprowadzające,

Dodatkowym atutem będzie posiadanie prywatnego samochodu (tylko i wyłącznie w celu dojazdów do pracy z miejsca zamieszkania).

CO OFERUJEMY?

Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę tymczasową w pełni oskładkowaną w Niemczech,

Płatny urlop w wymiarze 2 dni za każde 30 dni pracy,

Stawka zasadnicza: 12,50 €/h,

Zapewniamy zakwaterowanie max do 10km od miejsca pracy,

Koszt mieszkania współfinansowany przez pracodawcę

Pracę w międzynarodowej firmie, zlokalizowanej w Hamburgu.

Opiekę koordynatora projektu w Hamburgu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne