Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca - Kurier

  • kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 28.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma TOP GEN działa na rynku hodowlanym od 2007 r. Od początku działalności zajmujemy się wdrażaniem osiągnięć światowej genetyki do polskich programów hodowlanych. Firma reprezentuje najwyższej klasy światowy program hodowlany, gdyż jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę czołowych firm z branży hodowlanej: Cogent BreedingLtd (Anglia), Evolution (Francja) i Genex (USA).

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    Kierowca/Kurier

    Opis stanowiska:

    • Obsługa bieżących zamówień i dostaw.
    • Budowanie długofalowych relacji z klientami.

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami oraz kreatywność.
    • Uczciwość, zaangażowanie.
    • Dbałość o dobry wizerunek firmy.
    • Znajomość zagadnień z branży hodowli bydła będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Bardzo korzystne warunki zatrudnienia.
    • Przyjazną atmosferę.
    • Cykl szkoleń umożliwiających  nieustanne podnoszenie kwalifikacji.
    • Służbowy samochód, komputer, telefon.

    Więcej informacji na stronie: http://www.topgen.pl/

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.