Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca - Ładowacz do odpadów przemysłowych

REMONDIS Szczecin Sp. z o.o.

Janiny Smoleńskiej ps. Jachna 35

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i obsługa samochodu skrzyniowego

  • załadunki i rozładunki odpadów

  • ważenie odpadów

  • bezpośredni kontakt z klientami Spółki

  • dbałość o powierzony sprzęt i mienie

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C lub CE

  • aktualna karta kierowcy

  • świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne warunki dostępu do benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne oraz na życie

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recykling i usługi komunalne i zaopatrzenie w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 28 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy