Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca-Ładowacz

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ sp. z o.o.O firmie

  • Działdowo

    Działdowo, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie samochodów ciężarowych o dopuszczalnym ciężarze całkowitym powyżej 3,5 tony, przeznaczonych do wywozu nieczystości stałych.

  • Prace przy wywozie nieczystości stałych tj. usuwanie systematycznie odpadów komunalnych zgodnie z harmonogramem z miejsc przeznaczonych do ich gromadzenia oraz przewożenie ich do RIPOK Działdowo (Sortownia w Działdowie lub Składowisko w Zakrzewie.

  • Załadunek na środki transportu pojemników z odpadami komunalnymi, worków z odpadami zbieranymi selektywnie, a także odpadów wielkogabarytowych i ZSEiE.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Dyspozycyjność i otwartości na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności.

  • Prawo jazdy kategorii B,C.

  • Świadectwo kwalifikacyjne.

  • Posiadanie innych uprawnień będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa, z możliwością dalszego zatrudnienia.

  • Pakiet socjalny z ZFŚS, ubezpieczenia grupowe NNW i zdrowotne oraz Pracownicze Plany Kapitałowe.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

O nas

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Działdowie to wielobranżowa firma od dziesiątek lat z sukcesami zarządzająca infrastrukturą i realizująca usługi komunalne, w tym dostawy wody oraz odprowadzanie ścieków, obsługę nieruchomości dla mieszkańców Miasta Działdowa.

Dzięki naszym ambitnym i zaangażowanym pracownikom z sukcesem łączymy tradycję, pasję do pracy, poszukiwanie nowych rozwiązań i dobrą atmosferę. Realizując nowe inwestycje i stale się rozwijając wypełniamy naszą misję: dostarczania Mieszkańcom Działdowa i przedsiębiorstwom zdrowej i czystej wody oraz innych usług komunalnych w jak najlepszej jakości.

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV oraz listu motywacyjnego do 18.07.2021 r.

  • za pomocą formularza,

  • w Biurze Obsługi Klienta lub pocztą: ul. Hallera 32, 13-200 Działdowo.