Oferta pracy

Kierowca-Ładowacz

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o. o.

  • Tatarska 2/4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Tatarska 2/4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • odbiór i wywóz nieczystości zgodnie z harmonogramem (trasówką) lub zleceniem,

  • wstawianie, odbieranie i wymiana pojemników,

  • załadunek i wyładunek ręczny odpadów oraz ich transport,

  • zabezpieczanie transportowanego ładunku,

  • wykonywanie prac porządkowych związanych z opróżnianiem pojemników,

  • wykonywanie codziennej obsługi pojazdu zgodnie z wymogami technicznymi oraz przepisami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. C,

  • karta kierowcy,

  • kurs na przewóz rzeczy potwierdzony wpisem do prawa jazdy,

  • wykształcenie minimum zawodowe.

Mile widziane

  • doświadczenie w zawodzie kierowcy zawodowego.

To oferujemy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień