Oferta pracy

Kierowca lawety

Dealer BMW SikoraO firmie

Dealer BMW Sikora

Pszczyńska 103

Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • Relokacja samochodów

  • Transport lub odbiór samochodów

  • Oferowanie doraźnej pomocy drogowej Klientom Dilera

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Posiadanie czynnego prawo jazdy kat. C+E oraz Kartę Kierowcy – warunek konieczny

  • Odpowiedzialność, systematyczność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Wysoką kulturą osobistą,

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Praca w nowoczesnym, profesjonalnym warsztacie

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i zaangażowania

  • Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia poprzez szkolenia prowadzone przez BMW

  • Możliwość otrzymania leasingu pracowniczego

  • Wyjazdy integracyjne, eventy pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Dealer BMW Sikora od ponad dekady figuruje na mapie Śląska jako jeden z najprężniej rozwijających się salonów samochodowych marki premium. Obiekt zlokalizowany jest w Mikołowie na ulicy Pszczyńskiej 103. Dołącz do zespołu ludzi z pasją!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy