Oferta pracy

Kierowca

BARRY CALLEBAUT POLSKA Sp. z o.o.O firmie

BARRY CALLEBAUT POLSKA Sp. z o.o.

Nowy Józefów 36

Łódź

Bary Callebaut Jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów kakaowych, począwszy od pozyskiwania i przetwarzania ziarna kakaowca do produkcji najwyższej jakości czekolady, w tym nadzień czekoladowych, dekoracji i wyrobów czekoladopodobnych. Firma zaspokaja potrzeby całej branży spożywczej w ponad 100 krajach. Jest także światowym liderem w dziedzinie innowacji na bazie kakao i czekolady. Nowoczesne Centrum Usług Wspólnych w Łodzi jest integralną częścią Grupy Barty Callebaut i udziela jej stałego wsparcia.

Kierowca

Zakres obowiązków:

  • Obsługa ciągnika terminalowego, związana z codzienną eksploatacją
  • Wykonywanie przerzutów cysternami pomiędzy halami
  • Wykonywanie czynności związanych z procesem załadunku, przeładunku i rozładunku cystern
  • Podstawianie cystern pod załadunek lub rozładunek
  • Wystawianie dokumentów magazynowych w systemie

Oczekiwania:

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E
  • Aktualne badania do kierowania pojazdami
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT II WJO
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Podstawowa znajomość zasad pracy zgodnych z systemem GMP/GHP
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Praca na terenie fabryki
  • Umowa zlecenie
  • Dużo czekolady
  • Kartę sportową
  • Transport do i z pracy na trasie Fabryka – Centrum Łodzi
  • Pracę w systemie podstawowym 3 zmiany

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy