Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

Comernet Sp. z o.o.O firmie

3 0003 200 brutto / mies.
  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Nowoczesna drukarnia offsetowa z 20-letnią obecnością na rynku druków reklamowych.

Kierowca

Opis stanowiska:

  • Realizacja załadunków/rozładunków produktów i materiałów.
  • Kierowanie pojazdem dostawczym do 3,5t.
  • Terminowa realizacja zadań dostawy.
  • Dokonywanie kontroli asortymentowej i ilościowej materiałów dostarczanych do i od kooperantów
  • Przygotowanie produktów i materiałów do wysyłki/wydania.
  • Codzienna obsługa pojazdu.
  • Pomoc w czynnościach magazynowych
  • Zastępstwo magazyniera podczas jego nieobecności

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w transporcie towarów,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Szkolenia wdrożeniowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne