Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca/Magazynier

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tri-Wall Polska Sp. z o.o. jest wiodącym producentem w branży opakowań.
    Proponujemy wszechstronne rozwiązania w dziedzinie opakowań z różnego rodzaju surowców z uwzględnieniem specyficznych systemów logistycznych klienta. Współpracujemy z czołowymi firmami z branży motoryzacyjnej. Swoje oddziały posiadamy zarówno w kraju, jak i za granicą.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do oddziałów w Bielsku-Białej/Śląskie pracowników na stanowiska:
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Ogólny opis stanowiska:

    • Obsługa urządzeń oraz dbanie o ich właściwy stan techniczny
    • Pobieranie, przemieszczanie i składowanie materiałów i wyrobów gotowych zgodnie z   obowiązującym systemem
    • Dostawy do klienta
    • Kontrola jakości produkcji oraz zgodności dostaw z dokumentami
    • Wykonywanie prac w sposób zgodny z procedurami i instrukcjami

    Wymagania

    • Wykształcenie zawodowe, (mile widziane średnie)
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • Silna motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
    • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
    • Prawo jazdy kat. B
    • Kurs operatora wózka widłowego – warunek konieczny
    • Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy

    Oferujemy

    • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • Pakiet szkoleń wprowadzających
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w przycisk:

    Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje,
    jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)