Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca - Magazynier

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Handlowe „CHEMIA” Sp. z o.o. firma branży budowlanej
    z siedzibą w Kowalach k/Gdańska
    poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Region: woj. kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska:

    • załadunek oraz rozładunek / kontrola jakościowa i ilościowa dostaw towaru do magazynu
    • dostawa towarów do Klientów
    • przyjmowanie i wydawanie towarów
    • utrzymanie czystości oraz dbałość o dobry stan techniczny powierzonego środka transportu
    • przestrzeganie wewnętrznych procedur firmy
    • praca od poniedziałku do piątku

    Od kandydatów oczekujemy:

    • prawo jazdy kat. B (min. od 2 lat)
    • doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony
    • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (min. 1 rok)
    • rzetelność, uczciwość i kultura osobista
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy i gospodarki magazynowej
    • znajomości topografii województwa kujawsko-pomorskiego

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • szkolenia produktowe
    • przyjazną atmosferę pracy
    • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport)

    Aplikacje prosimy przesyłać
    klikając przycisk Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101,
    poz. 923 ze zm."

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Handlowe „Chemia” Sp. z o.o. w Kowalach, informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się na stronie: www.chemiagda.pl