Oferta pracy

Kierowca - Magazynier

Media ExpertO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy
Kierowcy–magazyniera

Robię to, co kocham, co zawsze chciałem robić! Cały czas mam wakacje, nie mogłem sobie wymarzyć lepszej pracy... - tak Robert Kubica kocha jazdę. Może nie damy Co samochodu rajdowego, ale jeśli masz paliwo w żyłach, to możesz zostać naszym zawodowym kierowcą.

Zapewnimy Ci:

  • pracę na pełen etat bez okresu próbnego
  • pensję zawsze na czas
  • wsparcie w trakcie wdrożenia
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • kartę MultiSport dla dobrej formy
  • opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Twoje zadania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony
  • dostarczanie produktów do elektromarketów Media Expert
  • wykonywanie niezbędnych czynności magazynowych
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy i dbanie o powierzone mienie

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres [email protected]Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy