Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca-Magazynier kat. B i C

EKOD SP.Z O. O. SP. K.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wydawanie towaru na podstawie dokumentów sprzedażowych i magazynowych

  • sprawdzanie jakości odbieranych materiałów od dostawcy oraz zgodności z zamówieniem

  • układanie i przewożenie towarów na terenie magazynu

  • dostawa towarów do Klientów

  • załadunek i zabezpieczenie towaru do transportu

  • odbiór i dowóz dostaw

  • utrzymanie czystości oraz dbałość o dobry stan techniczny powierzonego środka transportu

  • kompletowanie zamówień

  • pakowanie zamówień do wysyłek

  • przestrzeganie procedur firmy

  • organizacja logistyczna magazynu

  • bieżąca kontrola dat ważności

  • dbanie o czystość i porządek na magazynie

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • prawo jazdy kat. B i C i elektroniczna karta kierowcy

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość branży.

  • ekonomiczna oraz bezpieczna jazda powierzonym środkiem transportu

  • dokładność oraz terminowość w realizacji powierzonych zadań

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • znajomość topografii województwa

  • umiejętność planowania oraz samodzielna organizacji pracy

To oferujemy

  • stałą i ciekawą pracę w szybko rozwijającej się i stabilnej firmie

    EKOD SP.Z O. O. SP. K.

    Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji urządzeń i materiałów spawalniczych renomowanych firm do stoczni, rafinerii, zakładów produkcyjnych i remontowych, warsztatów etc.

    Przewiń do profilu firmy