Oferta pracy

Kierowca - Magazynier

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne O firmie

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne

Składowa 3

Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

PROMAG S.A. (www.promag.pl) dostawca systemów magazynowych i sprzętu transportu wewnętrznego zatrudni w Centrum Logistycznym w Koninku koło Poznania, osobę na stanowisko

KIEROWCA/MAGAZYNIER
(branża techniczna)
Numer ref.: (nr ref. KIER/KON/2020)

Zadania:

  • transport towaru do klientów na terenie miasta i województwa
  • dbałość o powierzony sprzęt transportowy
  • prace magazynowo – biurowe
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy
  • dbałość o powierzone dokumenty dostaw, bieżąca archiwizacja

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku dostawcy/kierowcy
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu samochodem dostawczym (do 3,5 t)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość topografii Poznania i województwa wielkopolskiego
  • rzetelność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. „B”

Oferujemy:

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Plan Kapitałowy
  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)
  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe

Miejsce pracy: Koninko k. Poznania

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy