Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca - Magazynier

Merida Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
ogólnopolska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją urządzeń i środków higieny
poszukuje osoby do pracy na stanowisko:
miejsce pracy: Kraków

OPIS STANOWISKA:

  • Kompletacja i przygotowanie towaru,
  • Załadunek i dostawa towaru do klienta,
  • Rozładunek towaru u klienta,
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych,
  • Znajomość topografii Krakowa i okolic,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Dokładność i sumienność,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Dbanie o powierzone mienie,
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w dużej polskiej firmie na podstawie umowy o pracę na pełny etat (po okresie próbnym),
  • Pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku,
  • Po okresie próbnym wynagrodzenie stałe + premia,
  • Pakiety medyczne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Ogłoszenie archiwalne