Logo Pracuj.pl

Kierowca - Magazynier

DEBIUT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

3 900–4 500
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

DEBIUT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Generała Jarosława Dąbrowskiego 200/202

Górna

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Dystrybucja towarów według zamówień
  • Załadunek/rozładunek towarów
  • Zabezpieczenie towarów podczas transportu do klienta
  • Wydawanie towaru z magazynu zgodnie z dokumentami sprzedażowymi
  • Kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru do magazynu
  • Rozmieszczenie towaru w magazynie w sposób ułatwiający dostęp i transport
  • Utrzymywanie należytego porządku w magazynie oraz samochodach służbowych
  • Odbiór gotówki od Klientów za dostarczony towar i rozliczenie jej z pracownikiem administracyjno-biurowym

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Punktualność, obowiązkowość i odpowiedzialność
  • Zaangażowanie w pracę zespołową

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy w oparciu o stałą pensję plus system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08-16 (z założeniem pewnej elastyczności w razie potrzeby pracownika)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma Debiut Plus działa na polskim rynku od ponad 27 lat sprzedając wysokiej jakości artykuły higieniczne. Jesteśmy rodzinną firmą skupiającą się na zaspokajaniu potrzeb w zakresie higieny obiektowej oraz wyposażenia toalet publicznych. Nasz asortyment obejmuje kompleksowe systemy higieniczne włącznie z dozownikami i wkładami ręczników papierowych, papieru toaletowego, czyściw i mydeł. Oferujemy także chemię domową i profesjonalną. Jesteśmy jednym z największych autoryzowanych Dystrybutorów marki Tork w Polsce. Do ciągle powiększającego się grona naszych klientów należą największe przedsiębiorstwa w Polsce, hotele, restauracje, instytucje, urzędy i firmy z sektora MŚP.

Kierowca - Magazynier, Generała Jarosława Dąbrowskiego 200/202, Górna, Łódź