Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca - Magazynier

Cartel Foods

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie produktów do wysyłki kurierskiej: kompletacja, pakowanie, wydawanie zamówień (produkty suche),

  • przyjmowanie i rozładunek dostaw,

  • utrzymanie porządku w obrębie magazynu,

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów sprzedażowo – magazynowych,

  • transport towaru do klienta (lokalnie).

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kategorii B. (niezbędne),

  • zaangażowanie,

  • dobra organizacja pracy,

  • znajomość obsługi komputera,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16,

  • umowę o na pełny etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia,

  • zatrudnienie w nowoczesnej i dobrze prosperującej firmie, w której ważne są wzajemne relacje, szacunek i zaufanie. Dobra atmosfera jest dla nas priorytetem :)

Miejsce pracy

  • Walidrogi (koło Opola)

Zasmakuj świetnej atmosfery pracy w CARTEL FOODS, czekamy na Ciebie!

Od prawie 30 lat produkujemy i dostarczamy wysokiej jakości produkty dla gastronomii.

Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasze marki to Mr.Hash, Holly Powder, Home Made Drinks oraz sieć franczyzowa Chilli Mili.

Przewiń do profilu firmy