Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca - Magazynier

Budchem ZHU s.j.O firmie

Budchem ZHU s.j.

Browarna 8

Poznań

HURTOWNIA MATERIAŁÓW I CHEMII BUDOWLANEJ

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCY – MAGAZYNIERA

Opis stanowiska:

  • realizacja dostaw do klientów
  • załadunki i rozładunki towarów dostarczanych i wysyłanych z firmy
  • wydawanie towarów z magazynu
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami
  • obsługa sprzętu magazynowego
  • współpraca z działem sprzedaży
  • dbanie o dobry stan techniczny pojazdu
  • dbanie i utrzymywanie porządku w magazynie

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane: w branży budowlanej
  • umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • dodatkowo mile widziane prawo jazdy kat. C i uprawnienia do obsługi HDS
  • uczciwość, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie odpowiadające efektom pracy i poziomowi umiejętności

CV prosimy kierować wyłącznie za pośrednictwem przycisku:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Budchem, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne