Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca - Magazynier

  • Pruszków, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma DREWNO CENTRUM II spółka. z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. wchodząca w skład Grupy Fachowiec zajmująca się dystrybucją paneli laminowanych, podłóg drewnianych i stolarki drzwiowej poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce Pracy: Pruszków
    Numer ref. Log/10

    Opis stanowiska:

    • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu zgodnie z procedurami,
    • załadunek i rozładunek dostarczanych towarów,
    • kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
    • realizacja dostaw towaru do klienta,
    • planowanie optymalnej trasy przejazdu,
    • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej.

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat B,
    • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3,5 tony,
    • uprawnienia do jazdy wózkami widłowymi + doświadczenie,
    • dyspozycyjność,
    • brak przeciwskazań do pracy fizycznej,
    • umiejętność dobrej organizacji pracy,
    • komunikatywność, wysoka kultura osobista i pozytywne usposobienie,
    • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • miłą atmosferę i dobre warunki pracy,
    • duże możliwości rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016r., poz.922”