Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca - Magazynier

  • Pruszków, Pęcice (pow. pruszkowski), Janki (pow. pruszkowski), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UDH-United Distribution Holding sp. z o.o. SKA

    W związku z dynamicznym rozwojem  importer światowych marek piw poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pruszków (okolice), Warszawa (okolice), Pęcice (pow. pruszkowski), Janki (pow. pruszkowski)

    Opis stanowiska:

    • preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa lub okolice Warszawy - (miejsce pracy - Mazowieckie)
    • lokalizacja magazynu - centrum dystrybucyjne Panattoni Janki II

     Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

    • zapewnienie terminowej dostawy produktów
    • pomoc głównemu  magazynierowi
    • wsparcie przedstawicieli handlowych

    Wymagania:

    • prawo jazdy KAT. B, mile widziane prawo jazdy KAT. C oraz zaświadczenie na przewóz rzeczy
    • doświadczenie w kierowaniu samochodami dostawczymi i ciężarowymi
    • referencje z poprzednich miejsc pracy
    • dobra kondycja fizyczna i brak przeciwwskazań zdrowotnych
    • uczciwość, systematyczność
    • dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie
    • odpowiedzialność, rzetelność, lojalność
    • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientami

    Oferujemy:

    • stałą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez UDH - United Distribution Holding sp. z o.o. SKA z siedzibą w Poznaniu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest UDH - United Distribution Holding sp. z o.o. SKAz siedzibą w Poznaniu, przy ul. Rogalińskiego 13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.