Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca - Magazynier

Centrala Artykułów Przemysłowych Metbud Michał Zięba Spółka JawnaO firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek towaru zgodnie z dokumentacją magazynową;

  • rozładunek towarów wózkiem widłowym;

  • dbałość o prawidłowy obrót towarów w magazynie;

  • utrzymywanie ładu i porządku na magazynie;

  • wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi przełożonego;

  • przestrzeganie procedur magazynowych i BHP

  • dostawa towaru do klienta

Nasze wymagania

  • uprawnienia na HDS

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • dobra organizacja pracy;

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • znajomość przepisów BHP

  • prawo jazdy kat.B, C

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność oraz rzetelność

  • wykształcenie min. średnie

  • pozytywne nastawienie

Mile widziane

  • prawo jazdy kat C+E

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole,

  • pracę w zgranym zespole oraz pozytywnej atmosferze!

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania

Centrala Artykułów Przemysłowych Metbud Michał Zięba Spółka Jawna

METBUD ‐prężnie rozwijająca się firma rodzinna, działamy na dwóch magazynach w Radomiu.

Przewiń do profilu firmy