Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca - Magazynier

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Green Basket Sp. z o.o. – hurtownia owoców i warzyw, mieszcząca się przy ulicy Floriana Krygiera 1 w Szczecinie (dawna Autostrada Poznańska), poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Szczecin

    Jeżeli jesteś osobą, która posiada...

    • doświadczenie i znajomość zasad i funkcjonowania magazynu
    • prawo jazdy
    • wykształcenie minimum zawodowe
    • książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
    • dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

    Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia...

    • umowę o pracę,
    • pracę w godzinach 6:00-14:00
    • godziwe wynagrodzenie
    • premie uznaniowe, kartę MultiSport
    • zdobycie nowego doświadczenia i umiejętności,
    • miłą atmosferę
    • pracę w doświadczonym zespole

    Zakres obowiązków na tym stanowisku:

    • rozwożenie towaru na punkty w Szczecinie i okolicy
    • załadunek/rozładunek towaru
    • prace porządkowe na magazynie

    Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)