Oferta pracy

Kierowca - Magazynier

Media Expert

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dostarczanie produktów do elektromarketów Media Expert

  • wykonywanie niezbędnych czynności magazynowych

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy i dbanie o powierzone mienie

Nasze wymagania

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony

To oferujemy

  • pracę na pełen etat bez okresu próbnego

  • pensję zawsze na czas

  • wsparcie w trakcie wdrożenia

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

  • opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Robię to, co kocham, co zawsze chciałem robić! Cały czas mam wakacje, nie mogłem sobie wymarzyć lepszej pracy... - tak Robert Kubica kocha jazdę. Może nie damy Co samochodu rajdowego, ale jeśli masz paliwo w żyłach, to możesz zostać naszym zawodowym kierowcą.