Oferta pracy

Kierowca - Magazynier

SPÓŁDZIELNIA WYDAWNICZA "CZYTELNIK"O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie nakładów książek i kontrola zgodności z dokumentacją
  • komplementacja i dostawa zamówień wg specyfikacji (hurtowe i detaliczne)
  • obsługa komputerowego programu magazynowego
  • uczestnictwo w targach i kiermaszach książek
  • monitorowanie zapasów magazynowych
  • gospodarowanie opakowaniami
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • dbałość o powierzony środek transportu i porządek w magazynie

Wymagania:

  • kat. B i minimum 2 lata doświadczenia w kierowaniu pojazdem
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku – dźwiganie towarów do 30 kg
  • odpowiedzialność za powierzone mienie
  • uczciwość
  • terminowość
  • umiejętność planowania i pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu (od 1 października 2020 r.)
  • pracę w wydawnictwie istniejącym od 75 lat
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy