Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca - Magazynier

JK ELEKTRO TECHNIC JAKUB KOSZOREKO firmie

2 8004 000 brutto / mies.
  • Połczyńska 122
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

JK ELEKTRO TECHNIC JAKUB KOSZOREK

Połczyńska 122

Warszawa

Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną części samochodowych,

Firma jest na rynku od 7 lat

Opis stanowiska:

Jako kierowca rozwożenie towaru po Warszawie oraz okolicach, oraz w ramach potrzeb pomoc na magazynie, w rozkładaniu towaru, pakowaniu paczek, palet

Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8:30 - 16:30 bądź 9:00 - 17:00

Wymagania:

- Prawo jazdy kat.B

- Punktualność

- Praca tylko na dłuższy czas

- Pracowitość

- Motywacja do pracy

- Uczciwość

Oferujemy:

Stała praca na pełen etat, umowa o pracę

Praca ze zgranym zespołem, w prężnie rozwijającej się firmie

Ogłoszenie archiwalne