Oferta pracy

Kierowca – Magazynier

ELKO BIS SYSTEMY ODGROMOWE O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i zabezpieczenie towaru do transportu

  • dostawa zamówień do klienta

  • odbiór i dowóz dostaw

  • sprawdzanie jakości odbieranych materiałów od dostawcy oraz zgodności z zamówieniem

  • utrzymanie czystości oraz dbałość o dobry stan techniczny powierzonego środka transportu

  • kompletowanie zamówień

  • pakowanie wyrobów gotowych

  • wydawanie towaru na podstawie dokumentów sprzedażowych i magazynowych

  • przestrzeganie procedur firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

  • prawo jazdy kat C – wymóg konieczny

  • prawo jazdy kat CE – jako dodatkowy atut

  • uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym

  • dokładność oraz terminowość w realizacji powierzonych obowiązków

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie

  • obsługa Klienta na poziomie zgodnym z polityką firmy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego (m.in. szkolenia, kursy)

  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • otwartość na wdrażanie własnych pomysłów i możliwość inicjowania zmian

  • atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna - Medicover, karta sportowa - Multisport, okresowe konkursy pracownicze, wyjazdy integracyjne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

ELKO BIS SYSTEMY ODGROMOWE

Spółka Elko-Bis Systemy Odgromowe powstała w 1998 roku we Wrocławiu. Skuteczna polityka handlowa,wysokie standardy produkcji i obsługi oraz dobór najlepszej kadry pozwoliły firmie dynamicznie rozwijać się i szybko zyskać pozycję lidera branży odgromowej w Polsce. Obecnie osprzęt odgromowy ELKO-BIS dystrybuowany jest przez najlepsze hurtownie elektrotechniczne i sklepy w kraju, a także zagranicą. Nieustannie poszerzamy rynki zbytu. Współpracujemy m.in. z Rosją, Litwą, Łotwą, Estonią, Białorusią, Ukrainą, Rumunią, Czechami, Słowacją i Szwajcarią. Ochrona odgromowa ELKO-BIS zabezpiecza wiele prestiżowych obiektów budowlanych i tysiące domów mieszkalnych.

Przewiń do profilu firmy