Logo Pracuj.pl

Kierowca/ Magazynier

Chemitech Sp. z o.o.oO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • dostarczania towarów do klientów oddziału firmy,
  • wykonywanie prac magazynowych (m.in. rozładunek, załadunek towarów),
  • inwentaryzacja okresowa.

Nasze wymagania

  • miła aparycja oraz higiena osobista,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość topografii Wrocławia i woj. dolnośląskiego.

To oferujemy

Korzystne warunki zatrudnienia, świadczenia socjalne, możliwość rozwoju, ciekawą pracę w dynamicznym i zgranym zespole.

Chemitech Sp. z o.o.o

Firma Chemitech Sp. z o.o. to wiodący dystrybutor środków chemicznych i higienicznych z długoletnim doświadczeniem, które zdobywane jest między innymi dzięki ścisłej współpracy z największymi producentami profesjonalnej chemii i materiałów higienicznych w kraju, Europie i na świecie.

Kierowca/ Magazynier, Wrocław