Oferta pracy

Kierowca - Mechanik (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Numer ref.: 21/2021
Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WARSZAWA, ul. Poligonowa 30
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • Przewożenie materiałów, półproduktów i wyrobów gotowych;
  • Dokonywanie codziennej obsługi pojazdu z obowiązującą w tym zakresie instrukcją;
  • Znajomość oraz ścisłe przestrzeganie przepisów kodeksu drogowego;
  • Przestrzeganie prawidłowej eksploatacji powierzonego pojazdu;
  • Bezzwłoczne zgłaszanie przełożonemu wszelkich dostrzeżonych usterek i uszkodzeń pojazdu;
  • Rzetelne wypełnianie kart drogowych oraz terminowe ich przekazywanie;
  • Terminowe rozliczanie się z dokonanych zakupów paliwa, części itp.
  • Realizacja wyjazdu po otrzymaniu zlecenia od dyspozytora lub innej osoby upoważnionej.

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kategorii B, C, E;
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Doświadczenie w pracy w zakresie przewozu rzeczy i osób;
  • Odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • Pracę wśród profesjonalistów;
  • Opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ” znajdujący się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne