Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca mechanik

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przewożenie materiałów, półproduktów i wyrobów gotowych

  • Dokonywanie codziennej obsługi pojazdu zgodnie z obowiązującą w tym zakresie instrukcją

  • Znajomość oraz ścisłe przestrzeganie przepisów kodeksu drogowego

  • Przestrzeganie prawidłowej eksploatacji powierzonego pojazdu

  • Bezzwłoczne zgłaszanie przełożonemu wszelkich dostrzeżonych usterek i uszkodzeń pojazdu

  • Rzetelne wypełnianie kart drogowych oraz terminowe ich przekazywanie

  • Terminowe rozliczanie się z dokonanych zakupów paliwa, części itp.

  • Realizacja wyjazdu po otrzymaniu zlecenia od dyspozytora lub innej osoby upoważnionej

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kategorii B, C, E

  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w pracy w zakresie przewozu rzeczy i osób

  • Odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę

  • Pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne)

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Przewiń do profilu firmy