Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE PEMALINE PRZEMYSŁAW PRZYBYLAKO firmie

8 5009 500 brutto / mies.
  • Powstańców Wielkopolskich 8
    Bukowiec (pow. nowotomyski), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE PEMALINE PRZEMYSŁAW PRZYBYLAK

Powstańców Wielkopolskich 8

Bukowiec (pow. nowotomyski)

Firma transportowa zatrudni kandydata na stanowisko: kierowca międzynarodowy kat. C+E kod95

Opis stanowiska:

  • stała umowa o pracę
  • wynagrodzenie (podstawa + diety)
  • system pracy: wyjazdy tygodniowe lub 10/4( 10dni w trasie - 4 w domu) ,
  • 90%stałych tras: DE/CZ/AT/BE/NL

Wymagania:

  • doświadczenie w transporcie drogowym
  • aktualne prawo jazdy kat. C+E
  • aktualna kwalifikacja wstępna / okresowa (kurs na przewóz rzeczy)
  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • zaangażowanie i solidność w wykonywanych obowiązkach
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa + diety)
  • pracę z zachowaniem norm czasu
  • dodatek stażowy
  • nowoczesny w pełni wyposażony zestaw marki Scania + firanka standard przypisany do kierowcy

Ogłoszenie archiwalne