Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy C+E 2/2

IM4LOG sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma transportowa w której kadra kierownicza to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym, cechuje nas dbałość o sprzęt na którym pracujemy, jest to podstawa owocnej współpracy z naszymi klientami. Mamy normalne podejście do pracowników, zawsze staramy się wypracować kompromis jeśli jest taka potrzeba.

Opis stanowiska:

Poszukujemy kierowcy do pracy w systemie 2/2 lub 3/1, wyjazd oraz powrót na bazę ciężarówką. Zatrudnienie cały etat, wynagrodzenie podstawa + 250 złotych za każdy przepracowany dzień, wypłata zaraz po zjeździe z trasy. W ofercie posiadamy dwa kierunki, pierwszy to Polska - Niemcy, Benelux, Czechy, Anglia - Polska (przy czym jest to głównie jazda po Niemczech) praca na firance, większość to lekkie ładunki ładowane od tyłu oraz drugi kierunek to Polska - Irlandia - Polska. (zawsze pływamy z Hoek van Holland NL do Harwich UK i potem dalej z Holyhead UK do Dublina IRL) jest to praca na chłodni.

Wymagania:

Poszukujemy kierowcy z doświadczeniem na trasach międzynarodowych, wymagamy podstawowej znajomości języka Angielskiego lub Niemieckiego. Cenimy dbałość o powierzony sprzęt, zaangażowanie oraz pozytywne podejście do pracy.

Oferujemy:

Doskonale wiemy z czym wiąże się praca kierowcy, ile wymaga wyrzeczeń dlatego zawsze staramy się mieć partnerskie podejście do naszych pracowników. Odpowiadając na kilka standardowych pytań, wszystkie urządzenia do poboru opłat są z automatu, rozumiemy sytuację z miejscami parkingowymi na zachodzie Europy i w razie czego spokojnie parkujemy na płatnych parkingach, jeśli już musimy stanąć na pauzę w UK, tam zawsze stajemy na bezpiecznym parkingu.

Ogłoszenie archiwalne