Kierowca Międzynarodowy C+E

  • 35428 Langgöns, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 12.10.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 11.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spedition Bork GmbH & Co. KG

    Jesteśmy renomowaną dobrze ugruntowana firma logistyczna z siedziba w Hesji od 1951 roku na rynku.

    W naszej flocie posiadamy 260 ciągników siodłowych

    Dla wzmocnienia naszej kadry poszukujemy od zaraz

    Miejsce pracy: 35428 Langgöns

    Opis stanowiska:

    • Transport towarów na terenie Niemiec naczepa typu plandeka oraz chłodnia
    • Praca w Systemie 3/1 bądź na stałe w Niemczech również z możliwością zakwaterowania
    • Chętnie dopasujemy system pracy w zależności do Państwa oczekiwań.
    • Mamy możliwość obsadzenia kierowców w ruchu dalekobieżnym, jeżeli preferują dalsze odcinki lub na krótsze trasy, jeżeli ważne jest dla Państwa, aby codziennie wracać do domu. Z nami można wszystko uzgodnić.

    Wymagania:

    • Prawo Jazdy kat. C+E z wymaganym kodem 95 + Karta Kierowcy
    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w prowadzeniu ciągnika siodłowego z naczepa
    • Podstawowa znajomość języka niemieckiego w zakresie wykonywanych obowiązków
    • Dodatkowym atutem są uprawnienia ADR
    • Dokładność, uprzejmość, uczciwość, odpowiedzialność kultura osobista to cechy, które kierowca powinien posiadać

    Oferujemy:

    • Umowę o pracy na warunkach niemieckich
    • Bardzo dobre wynagrodzenie: stała (podstawa) + diety + dodatki nocne + premie
    • Punktualną wypłatę wynagrodzenia
    • System pracy 3/1
    • Opiekę polskiego pracownika, który pomaga w zrozumieniu zleceń transportowych
    • Dotrzymywanie czasów pracy i jazdy zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • Szkolenia pod okiem wykfalifikowanej kadry
    • Nowoczesny zadbany tabor z najlepszymi systemami bezpieczeństwa, jaki również wyposażenia
    • Długoterminowe zatrudnienie
    • Zaplecze socjalne na bazie oraz parking dla pracowników
    • Pomożemy Państwu w sprawach formalnych i urzędowych w Niemczech.
    • Ułatwiamy perspektywę przesiedlenia się z rodziną do Niemiec
    • Rozmowa kwalifikacyjna w języku polskim

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Spedition Bork GmbH & Co. KG z siedzibą w 35428 Langgöns przy ul. Auf dem Hüttenberg 9 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Spedition Bork GmbH & co. KG z siedzibą w 35428 Langgöns przy ul. Auf dem Hüttenberg 9 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.