Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca międzynarodowy C+E

Spedition Bork GmbH & Co. KGO firmie

  • 35428 Langgöns, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny
Jesteśmy renomowaną, dobrze ugruntowaną firmą logistyczną z siedzibą w Hesjii, od 1951 roku na rynku.
W naszej flocie mamy 260 ciągników siodłowych.

Dla wzmocnienia naszej kadry poszukujemy od zaraz:

Opis stanowiska:

  • Transport towarów naczepami typu chłodnia lub firanka na terenie Niemiec
  • Praca w Systemie 3/1 bądź na stale w Niemczech zakwaterowaniem
  • Praca systemie zmianowym (dzień/noc) na stałych trasach

Wymagania:

  • Prawo Jazdy kat. C+E z wymaganym kodem 95 + Karta Kierowcy
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w prowadzeniu ciągnika siodłowego z naczepa
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego w zakresie wykonywanych obowiązków
  • Dokładność, uprzejmość, uczciwość, odpowiedzialność i kultura osobista to cechy, które kierowca powinien posiadać
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia ADR ale nie są warunkiem koniecznym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie wprost u niemieckiego pracodawcy
  • Umowę o pracy na warunkach niemieckich
  • Bardzo dobre wynagrodzenie: stała (podstawa) + diety + dodatki nocne + premie tygodniowe
  • Punktualną wypłatę wynagrodzenia
  • System pracy 3/1
  • Opiekę polskiego pracownika, który pomaga w zrozumieniu zleceń transportowych
  • Dotrzymywanie czasów pracy i jazdy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Szkolenia pod okiem wykfalifikowanej kadry
  • Nowoczesny, zadbany Tabor z najlepszymi systemami bezpieczeństwa, jak i również wyposażenia
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Zaplecze socjalne na bazie oraz parking dla pracowników
  • Pomożemy Państwu w sprawach formalnych i urzędowych w Niemczech.
  • Ułatwiamy perspektywę przesiedlenia się z rodziną do Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spedition Bork GmbH & Co. KG z siedzibą w 35428 Langgöns zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Spedition Bork GmbH & Co. KG z siedzibą w 35428 Langgöns przy ul. Auf dem Hüttenberg 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne