Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy C+E

Arcese Polska Sp. z o.o.

  • Będzin, Koszelew 7, Będzin

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca na terenie Europy w transporcie międzynarodowym

  • Dbanie o dobre imię firmy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E

  • Rzetelność, punktualność

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Pełny etat

  • Punktualne wynagrodzenie

  • System pracy do wyboru

  • Pracowniczy program emerytalny PPE

  • Ubezpieczenie pokrywające koszty leczenia na terenie całej Europy + NNW

  • Pakiet ubezpieczeń grupowych

  • Pakiet prywatnych usług medycznych

  • Bezpłatny parking na prywatne auta naszych pracowników

  • Szkolenia wewnętrzne - przyuczanie kierowców bez doświadczenia

  • Możliwość zrobienia kursu ADR za pośrednictwem firmy

  • Praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców

Firma Arcese Polska należąca do Grupy Arcese Trasporti jest w pierwszej dziesiątce największych europejskich przewoźników. Jesteśmy obecni w całej zachodniej Europie.

Przewiń do profilu firmy