Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca Międzynarodowy C+E

  • Braunschweig, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Logistik in XXL GmbH

    Miejsce pracy: Braunschweig

    Opis stanowiska:

    • trasy przejazdu głównie na terenie Niemiec
    • praca w komfortowych warunkach, zadbana flota pojazdów wyposażonych w urządzenia nawigacyjne, telefony komórkowe oraz pakiet zabezpieczeń

    Wymagania:

    • doświadczenie w transporcie międzynarodowym
    • karta kierowcy
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • miłą atmosferę pracy
    • współpracę z polskojęzycznym dysponentem

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku do aplikowania.

    Kontakt możliwy w języku polskim.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Logistik in XXL GmbH z siedzibą w Braunschweig przy Christian-Pommer-Str. 20 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Logistik in XXL GmbH z siedzibą w Braunschweig przy Christian-Pommer-Str. 20. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.