Kierowca Międzynarodowy C+E

  • Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Oleśnica, Dzierżoniów, Oława, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Jawor, Świebodzice, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Złotoryja, Trzebnica, Bogatynia, Chojnów, Strzelin, Bolesławiec, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.07.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 13.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SKAT Transport od 25 lat dostarcza nowoczesnych, zorientowanych na klienta rozwiązań branży TSL. Obszarem działalności jest przede wszystkim transport i spedycja międzynarodowa, a także przeprawy promowe oraz transport i spedycja w ruchu krajowym. Organizujemy przewozy w zakresie spedycji morskiej i międzynarodowego transportu kontenerowego.

    Miejsce pracy: Bielawa, Bogatynia, Chojnów, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Nowa Ruda, Oława, Polkowice, Strzelin, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Złotoryja, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica
    Nr ref.: Ki/2018

    Opis stanowiska:

    • Transport towarów na terenie Europy.

    Wymagania:

    • Karta kierowcy,
    • Prawo jazdy C+E,
    • Mile widziane: posiadanie uprawnień ADR w zakresie podstawowym (możliwość uzupełnienia w czasie współpracy).

    Oferujemy:

    • Umowę współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej,
    • Auto przydzielone do kierowcy,
    • Wysoki poziom zarobków,
    • Terminowe rozliczenia!!!
    • Nowoczesny tabor: DAF, SCANIA, MERCEDES, MAN,
    • Gwarancję minimalnych km,
    • Ochronę prawną oraz zdrowotną,
    • Dla kierowców bez doświadczenia, sprawdzony system szkolenia.

    Bezpośrednich informacji udzielimy Ci pod numerem: 605 500 200

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926)”.