Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca Międzynarodowy C+E

  • Hiszpania
  • Pracownik fizyczny
  • 07.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HENPOL MARCIN GÓRAS

    Firma HenPol specjalizuje się głównie w transporcie międzynarodowym. Posiadamy własną bazę transportową z serwisem oraz stacją paliw, a nasi kierowcy to kadra sprawdzonych i godnych zaufania ludzi.

    KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E

    Opis stanowiska:

    • Zatrudnimy kierowcę na chłodnię.
    • Kierunki - Unia Europejska w tym Anglia, Szwajcaria w systemie 3 na 1 lub 2 na 1 w obsadzie pojedynczej.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 miesiące),
    • Prawo jazdy kat. C+E,
    • Uprawnienia na przewóz rzeczy oraz świadectwo kwalifikacji kierowcy.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie - podstawa + dniówka lub za km (4 000 - 7 000 zł/mies.),
    • Umowa o pracę – pełen etat.

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 507 004 200.