Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca Międzynarodowy C+E (k/m)

Ante-holzO firmie

  • Niemcy, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Grupa ante, zatrudniająca 850 osób, produkuje w czterech zakładach w Niemczech i w Polsce nowoczesne produkty z drewna, cieszące się dużym popytem na całym świecie. Działalność grupy ante koncentruje się na następujących obszarach: tarcica, drewno klejone, konstrukcje drewniane, architektura ogrodowa oraz energia.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Terminowa realizacja dostaw towaru do klienta na krótkich i długich kierunkach
  • Załadunek i wyładunek przewożonego towaru - pojazd na wyłączność
  • Kontrola przewożonego ładunku pod kątem uszkodzeń i zgodności towaru

Twój profil:

  • Doświadczenie w prowadzeniu zestawów z naczepą
  • Prawo jazdy C+E, karta kierowcy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Kurs na przewóz rzeczy/świadectwo kwalifikacji zawodowej, aktualne badania lekarskie i psychologiczne, cyfrowa karta kierowcy
  • Wysoki stopień odpowiedzialności osobistej
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do podjęcia zadań, dyspozycyjność
  • Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy bez pośredników
  • Pracę pod kierunkiem przełożonych, którzy dażą Cię zaufaniem i pozostawiają miejsce na samodzielne decyzje
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zawartej na czas nieokreślony
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń z dodatkami oraz wypłatą diet
  • Elastyczny system pracy 2/1 lub alternatywnie cotygodniowe powroty do PL

Korzyści wynikające z zatrudnienia w niemieckiej firmie:

  • Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech
  • Opłacanie składki ubezpieczenia bezrobotnego
  • „Kindergeld” dla osób z dziećmi

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV
w języku niemieckim za pomocą przycisku aplikowania
lub kontakt telefoniczny +48 683 555 923.

ante-holz Polska Spólka z o.o.
ul. Spóldzielcza 2
67-120 Kozuchów
Polska

Ogłoszenie archiwalne