Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Międzynarodowy C+E

FAZ DRIVERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Zatrudnimy kierowców C+E na poniższe lokalizacje:

• Kielce – chłodnia/BDF – kierunek DE/BNL/FR/UK - system 2/1

• Kraków – chłodnia – kierunek IT/UK/ES/FR – trasy do dwóch tygodni

• Kraków – chłodnia – kierunek IT/UK/ES/FR – PODWÓJNE OBSADY - trasy do dwóch tygodni

• Łódź – plandeka – kółka PL/IT/PL – trasy 1 lub 2 tygodnie

• Łódź – chłodnie – kółka PL/FR/UK – trasy 1 lub 2 tygodnie

• Łódź – plandeka/tandem FR/BNL/UK – trasy 1 lub 2 tygodnie

• Łódź – plandeki – kierunek BNL/ES/ - trasy 1 lub 2 tygodnie

• Płock – plandeka/chłodnia – kierunek DE/BNL/UK – system 2/1 lub 3/1

• Radom – plandeka – kierunek DE/BNL/UK- trasy 1 lub 2 tygodnie

• Radom – plandeka – kółka PL/FR - trasy 1 lub 2 tygodnie

• Rzeszów – tandem/plandeka – kierunek DE/FR/ES/UK – trasy do dwóch tygodni

• Rzeszów – chłodnia – kierunek DE/FR/ES/UK – trasy do dwóch tygodni

• Toruń – plandeka/chłodnia – kierunek DE/BNL/UK – system 2/1 lub 3/1

• Warszawa – chłodnia – kółka PL/IT/PL – trasy 10-12 dniowe

• Warszawa – chłodnie / izotermy – PODWÓJNE OBSADY – PL/CZ/AT/DE/BNL/UK – trasy 2-3 tygodniowe

• Warszawa/Wyszków – chłodnia – kierunek ES/IT/BNL – trasy do dwóch tygodni

• Wrocław/Opole - plandeka/chłodnia - kierunek DE/FR/ES/IT - system 2/1

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w transporcie międzynarodowym

  • Ważnych dokumentów niezbędnych do jazdy

  • Zaświadczenia o niekaralności

  • Znajomości języka obcego oraz czasu pracy kierowcy

  • Odpowiedzialności, komunikatywności, operatywności, terminowości, rzetelności, elastyczności, odpowiedniego zarządzania czasem pracy.

To oferujemy

  • Różne formy współpracy w zależności od regularności pracy kierowcy

  • Terminowe wynagrodzenie podstawa + diety + premie – 6.000 – 11.000 netto w zależności od systemu i tras

  • Transparentność

  • Ubezpieczenia grupowe

  • Elastyczne dopasowanie tras i kierunków pod preferencje kierowców

  • Każdy wyjazd jest ustalany indywidualnie,

  • Wyjazdy i powroty z/do Polski

  • Nowoczesną flotę

  • Pracę w rozwijającej się firmie

  • Współpraca na działalności gospodarczej ?? – po każdej trasie 14 dni termin płatności

FAZ DRIVERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

FAZ Drivers, nowoczesna firma obsługująca transport na najwyższym poziomie! Obsługujemy transport w wielu lokalizacjach w Polsce, dając dzięki temu wyjątkowo elastyczne możliwości pracy dla kierowców C+E w transporcie międzynarodowym.

Przewiń do profilu firmy