Oferta pracy

Kierowca Międzynarodowy C+E

TRANS POLONIA S.A.O firmie

8 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • transport na terenie Europy i w kraju

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C + E oraz kurs na przewóz rzeczy

  • ważna karta kierowcy

  • odpowiedzialność

Mile widziane

  • uprawnienia ADR (cysterny)

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • doświadczenie

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od wybranej formy i systemu zatrudnienia

  • umowę o pracę lub umowę współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej

  • nowoczesny tabor: VOLVO, MERCEDES

  • terminowe rozliczenia, profesjonalne i elastyczne planowanie

  • system pracy dostosowywany do oczekiwań

  • UWAGA! dla kierowców bez doświadczenia sprawdzony system szkolenia, ponadto szkolenia z czasu pracy oraz Ecodrivingu

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Ubezpieczenie zdrowotne

Grupa Trans Polonia

to lider w branży logistyki międzynarodowej z siedzibą w Tczewie specjalizujący się w przewozach płynnych surowców. Jesteśmy jednym z czołowych dostawców wysoko specjalistycznych usług logistycznych w Europie Środkowej.

Jak wygląda rekrutacja?

  • liczą się dla nas Twoje kwalifikacje i uprawnienia

  • wyślij nam swoje dane,oddzwonimy na pewno

  • po przeanalizowaniu wszystkich informacji rekruter zaprasza na spotkanie osoby wybrane do kolejnego etapu

  • gratulacje! Podpisujemy umowę i witamy na pokładzie :-)

Więcej o nas na:

www.kariera.transpoloniagroup.pl