Oferta pracy

Kierowca Międzynarodowy C+E (możliwość przeszkolenia)

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Głowno, Koluszki, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Zduńska Wola, Zgierz, Brzeziny

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Transport towarów na terenie Europy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat C+E z kodem 95

  • Karta kierowcy

  • ADR podstawowy mile widziany (istnieje możliwość uzupełnienia w trakcie współpracy)

To oferujemy

  • Rzeczywista realizacja zleceń transportowych w podwójnej obsadzie z doświadczonym Trenerem.

  • Średni czas szkolenia to 4-8 tygodni zależny od osobistych predyspozycji uczestnika.

  • Podczas szkolenia uczestnik otrzymuje miesięczne wynagrodzenie

  • Po szkoleniu dalsza współpraca tj. jazda samodzielna na przydzielonym pojeździe.

  • Umowę współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pojazd przydzielony do Kierowcy.

  • Terminowe rozliczenia !!!.

  • Nowoczesny Tabor: DAF, Scania.

  • Gwarancję minimalnych km.

  • Ochronę prawną oraz zdrowotną.

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp.k.

SKAT od 30 lat dostarcza nowoczesne, zorientowane na klienta, rozwiązania branży TSL. Obszar działalności: transport i spedycja międzynarodowa, przeprawy promowe, transport i spedycja w ruchu krajowym. Centrala firmy mieści się w Gdańsku, firma posiada również cztery oddziały w Polsce, łącznie zatrudnia 250 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o kontakt: 605 500 200