Oferta pracy

Kierowca Międzynarodowy C+E (możliwość przeszkolenia)

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Gdańsk, Gdynia, Jastarnia, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Łeba, Malbork, Miastko, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Krynica Morska

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Transport towarów na terenie Europy

  • Współpraca z działem spedycji oraz działem technicznym

  • Nadzór podczas załadunku oraz rozładunku, dbanie o powierzony towar

  • Kompletne i terminowe przekazywanie dokumentacji przewozowej

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat C+E z kodem 95

  • Karta kierowcy

  • ADR podstawowy mile widziany (istnieje możliwość uzupełnienia w trakcie współpracy)

To oferujemy

  • Umowę współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej

  • Możliwość przeszkolenia w podwójnej obsadzie z doświadczonym Trenerem

  • 4-8 tygodni szkolenia w zależności od osobistych predyspozycji uczestnika

  • Miesięczne wynagrodzenie podczas szkolenia

  • Po zakończonym szkoleniu dalszą współpracę tj. samodzielną jazdę na przydzielonym pojeździe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pojazd przydzielony do Kierowcy

  • Terminowe rozliczenia

  • Nowoczesny Tabor: DAF, Scania

  • Gwarancję minimalnych km

  • Ochronę prawną oraz zdrowotną

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp.k.

SKAT od 30 lat dostarcza nowoczesne, zorientowane na klienta, rozwiązania branży TSL. Obszar działalności: transport i spedycja międzynarodowa, przeprawy promowe, transport i spedycja w ruchu krajowym. Centrala firmy mieści się w Gdańsku, firma posiada również cztery oddziały w Polsce, łącznie zatrudnia 250 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o kontakt: 605 500 200