Oferta pracy

Kierowca Międzynarodowy C+E (możliwość przeszkolenia)

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp.k.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

Transport towarów na terenie Europy

Jesteś zainteresowany? Masz Pytania? - Zadzwoń: 605 500 200

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat C+E z kodem 95

  • Karta kierowcy

  • ADR podstawowy mile widziany (istnieje możliwość uzupełnienia w trakcie współpracy)

To oferujemy

  • Umowę współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie- terminowe rozliczenia !!!

  • Stałe dodatki do wynagrodzenia oraz atrakcyjny system motywacyjny dający możliwość uzyskania dodatkowych profitów.

  • Gwarancję minimalnych km oraz przestrzeganie czasu pracy i jazdy.

  • Możliwy zwrot kosztów dojazdu do pracy.

  • Nowoczesny Tabor: DAF, VOLVO objęty kontraktami serwisowymi oraz opieką Zespołu Technicznego.

  • Pojazd przydzielony do Kierowcy na stałe oraz zjazdy w kierunku miejsca zamieszkania.

  • Telefon służbowy.

  • Ubezpieczenie i opiekę zdrowotną.

  • Zaplecze socjalne na bazie (pomieszczenia dla kierowców, prysznic, pralka, kuchnia itp.), strzeżony parking dla samochodów osobowych pracowników.

  • DLA KIEROWCÓW BEZ DOŚWIADCZENIA ok 4 tygodniowe szkolenie w podwójnej obsadzie z doświadczonym kierowcą.

  • Wynagrodzenie podczas trwania szkolenia.

  • Po zakończonym szkoleniu dalsza współpraca tj. jazda samodzielna na przydzielonym zestawie.

SKAT od 30 lat dostarcza nowoczesne, zorientowane na klienta, rozwiązania branży TSL. Obszar działalności: transport i spedycja międzynarodowa, przeprawy promowe, transport i spedycja w ruchu krajowym. Centrala firmy mieści się w Gdańsku, firma posiada również cztery oddziały w Polsce, łącznie zatrudnia 250 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o kontakt: 605 500 200