Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy C+E

Spedition Bork GmbH & Co. KGO firmie

  • Niederkleen, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Transport towarów ciagnikami siodlowymi z naczepami typu chłodnia lub firanka na terenie Niemiec

  • Praca w Systemie 3/1 lub na stale w Niemczech zakwaterowaniem / możliwość uzgodnienia systemu pracy

  • Praca na turach dalekobieżnych po Niemczech

Nasze wymagania

  • Prawo Jazdy kat. C+E z wymaganym kodem 95 + Karta Kierowcy

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w prowadzeniu ciągnika siodłowego z naczepa

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego w zakresie wykonywanych obowiązków

  • Dokładność, uprzejmość, uczciwość, odpowiedzialność i kultura osobista to cechy, które kierowca powinien posiadać

  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia ADR ale nie są warunkiem koniecznym

To oferujemy

  • STABILNE ZATRUDNIENIE wprost u niemieckiego pracodawcy

  • Umowę o pracy na warunkach niemieckich / niemiecka umowa o prace

  • Bardzo dobre wynagrodzenie: stała (podstawa) + diety + premie tygodniowe dodatki za prace w soboty

  • Punktualną wypłatę wynagrodzenia

  • System pracy 3/1 lub inny po uzgodnieniu

  • Opiekę polskiego pracownika, który pomaga w zrozumieniu zleceń transportowych

  • Dotrzymywanie czasów pracy i jazdy zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Szkolenia pod okiem wykfalifikowanej kadry

  • Bezplatne kursy jezykowe dla kierowcow

  • Nowoczesny, zadbany Tabor pojazdów marki Mercedes Actros z najlepszymi systemami bezpieczeństwa, jak i również wyposażenia

  • Długoterminowe zatrudnienie

  • Zaplecze socjalne na bazie oraz parking dla samochodów osobowych pracowników

  • Pomożemy Państwu w sprawach formalnych i urzędowych w Niemczech

  • Ułatwiamy perspektywę przesiedlenia się z rodziną do Niemiec

  • Posiadamy rowniez w pełni wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie dla Pana i rodziny bądź tez kolegi z zmiany w przypadku zainteresowania innym systeme pracy.

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Spedition Bork GmbH & Co. KG

Jesteśmy renomowaną, dobrze ugruntowaną firmą logistyczną z siedzibą w Hesjii, od 1951 roku na rynku.

W naszej flocie mamy 290 ciągników siodłowych.

Przewiń do profilu firmy

Istnieje możliwość uzyskania informacji odnośnie stanowiska pracy pod numerem telefonu

+49 6447 9233 655 Lukasz Jezak.