Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Międzynarodowy C+E

H. ESSERS TRANSPORT COMPANY POLAND SP. Z O.O.

  • Piła

    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • obowiązki wynikające z umowy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E oraz świadectwo kwalifikacji (kod 95)

  • podstawowe uprawnienia ADR (lub jesteś gotów je zdobyć)

  • cyfrową Kartę Kierowcy

  • posługujesz się (w stopniu komunikatywnym) co najmniej jednym z następujących języków: angielski, niemiecki lub francuski

To oferujemy

  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dobre zarobki, stabilne i terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • pracę w systemie 3/1

  • zwrot kosztów dojazdu do miejsca przejęcia cięzarówki/ busa

  • szkolenie wprowadzające oraz EcoDriving

  • fundusz socjalny

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

To, H.Essers Transport Company Poland z siedzibą w Pile, poszukuje właśnie Ciebie!

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij do nas swoje CV bądź zadzwoń pod numer tel. 505-174-726.

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI!

Więcej na stronie

www.essers.com