Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy C+E Plandeka

MICHJAN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

10 00013 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowca C+E Plandeka - min 10 000 zł miesięcznie

  • Jeździmy ciągnikami siodłowymi z naczepą plandeka, po krajach Unii Europejskiej (DE - BE - NL - FR)

Nasze wymagania

  • By z nami pracować potrzebujesz prawa jazdy kat. C + E oraz kursu na przewóz rzeczy.

  • Na pewno znasz dokumenty przewozowe typu CMR i lieferschein- po prostu trzeba je wypełniać i przywieźć nam po zjeździe.

  • Tachograf z pewnością także nie jest Ci obcy, znajomość czasu pracy kierowcy to podstawa tego zawodu.

To oferujemy

  • Możemy Ci zaoferować więcej niż inni, zobacz:

  • Bardzo dobrą pensję - podstawę + diety + premie uznaniowe + premie paliwowe

  • Pieniądze masz zawsze na czas - zazwyczaj przyjeżdżasz z trasy robimy kawę i się rozliczamy.

  • Otrzymasz swoje auto ciężarowe. Bez innych kierowców zmienników. Twoje auto czeka na Ciebie aż wrócisz na trasę.

  • Wyjazdy i zjazdy ZAWSZE Warszawa-Warszawa. Żadnych busów, zamieniania się na Unii i problemów.

  • W Warszawie mamy swój serwis aut i stację paliw. Naprawiamy swoje auta nie czekając w kolejce.

  • Gdy czasem potrzebujesz pomocy na Unii także nasz bus serwisowy z mechanikiem przyjeżdża z Polski na przykład z częścią której potrzebujesz.

  • Współpracujesz z jednym dedykowanym doświadczonym dyspozytorem który odbiera telefony zawsze gdy tego potrzebujesz, nie tylko do 16:00.

  • Jeśli podejmiesz z nami współpracę, czekać na Ciebie będzie już gotowa umowa o pracę.

  • Daj znać na ile czasu chcesz jeździć - dogadamy się.

  • Gdy nie masz doświadczenia odezwij się do nas, pomożemy Ci je zdobyć.

  • min 9 000 - 10 000PLN za miesiąc pracy!

  • Zatrudniamy również obcokrajowców.

O nas

Logo firmy MICHJAN na czołach naszych ciągników siodłowych jest już rozpoznawalne w przeróżnych firmach logistycznych i miejscach załadunków i rozładunków na terenie całej Europy.

Ciągły rozwój i zwiększanie floty przyczynia się do poszukiwań kadry - między innymi kierowców.

Dołączając do naszego zespołu możesz być pewien, że twoje zaangażowanie w pracę zostanie docenione oraz odpowiednio wynagrodzone.