Oferta pracy

Kierowca międzynarodowy C+E

PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ "RATRANS" sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

www.pksratrans.pl

Transport Międzynarodowy

Warunki pracy:

  • Kierowca ciągnika w transporcie międzynarodowym.
  • Praca na terytorium UE.
  • Praca na podstawie umowy o pracę, ubezpieczamy pracowników.

Obowiązki:

  • Wyjazdy na 6 tygodni (do uzgodnienia). Czas trwania wolnego uzgadniany z pracodawcą.

Wymagania:

  • Prawo jazdy (kategoria C, wydane w dniu 10.09.2009 r. lub później + kategoria CE)
  • Paszport
  • Karta do tachografów (karta kierowcy)

Usloviya raboty:

Voditel' sidel'nogo tyagacha na mezhdunarodnykh perevozkakh. Rabota na territorii ES. Rabota na osnove trudovogo dogovora, oformlyayem strakhovku dlya sotrudnikov.

Obyazannosti:

Vyyezdy na 6 nedel' (po soglasovaniyu). Otpusk po soglasovaniyu s rabotodatelem.

Poszukujemy również kierowców z terytorium Ukrainy, Białorusi, Rosji i również innych narodowości.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy