Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca Międzynarodowy C+E

  • Siemianowice Śląskie, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZTE KATOWICE jest spółką wyspecjalizowaną w przewozach ładunków ponadgabarytowych, ciężkich oraz specjalnych. Swoim klientom zapewniamy pełną organizację oraz obsługę transportu na terenie całej Unii Europejskiej, Skandynawii i Ukrainy.

    Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

    Region: śląskie

    Numer referencyjny: K/05/2015

    Opis stanowiska:

    W związku zakupem kilkunastu nowych zestawów spółka ZTE Katowice przeprowadza rekrutację na stanowisko Kierowca Międzynarodowy.

    W celu pełniejszego zaznajomienia się z profilem naszej działalności zapraszamy na stronę internetową: www.zte.pl

    Wymagania:

    • prawo jazdy kategorii C+E
    • min. 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu ciągników siodłowych
    • cyfrowa karta kierowcy
    • mile widziany mieszkaniec województwa śląskiego

    Oferujemy:

    • umowę o pracę 2.000 zł + ryczałt do 250 zł/dzień + dodatek za obsługę ciężkiego zestawu + dodatek za ładunek wielkogabarytowy
    • gwarancję terminowej płatności wynagrodzenia
    • ochronę zdrowotną firmy MEDICOVER z rozszerzeniem na zagranicę
    • ubezpieczenie lekowe PZU
    • nowoczesny, zaawansowany technicznie tabor samochodowy - SCANIA, MAN
    • jednoosobową obsadę
    • jazdę na kierunkach: Europa Zachodnia + Skandynawia
    • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.