Oferta pracy

Kierowca międzynarodowy C+E SILOSY

JARM - TRANS sp. z o.o.O firmie

  • Radłowo (pow. inowrocławski), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy firmą, o ugruntowanej pozycji na rynku, która świadczy usługi w transporcie międzynarodowym od ponad 10 lat.

Główna nasza specjalność to transport towarów sypkich w naczepach typu silos oraz transport towarów na autach typu plandeka.

Opis stanowiska:

Zatrudnię kierowcę z kategorią C+E w ruchu międzynarodowym,

Kierunki, które obsługujemy: cała Europa zachodnia,

Więcej informacji udzielę pod numerem telefonu.

Wymagania:

  • sumienność, punktualność,
  • dbanie o powierzony sprzęt,
  • doświadczenia w ruchu międzynarodowy,
  • mile widziane doświadczenie pracy na silosie,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • przyuczenie do pracy na silosach,
  • opiekę dyspozytora/spedytora 24/7 (kierowca nigdy nie zostaje sam z problemem),
  • miłą atmosferę pracy,
  • nowoczesną flotę aut,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy